Kilka słów o nas...

Jesteśmy producentem mebli na wymiar do wszystkich rodzajów wnętrz.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleść m.in: meble kuchenne (kuchnie na wymiar) szafy wnękowe (przesuwne szafy do zabudowy), meble łazienkowe, garderoby, meble do biur, biblioteczki i inne.

Jako producent mebli na mebli dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Państwu najlepszą jakość usług oraz solidne i niepowtarzalne meble dopasowane do Państwa wnętrza.

Działamy na terenie Polski najczęściej woj.małopolskiego, a firma swoją siedzibę ma w Nowym Sączu.

Wykonując meble na wymiar zawsze korzystamy ze sprawdzonych materiałów najlepszych firm. W razie potrzeby nietypowe akcesoria meblowe zamawiamy z zagranicy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zapewniamy doradztwo i służymy poradą.

Dodatkowo wykonujemy projekty oraz fotorealistyczne wizualizacje mebli, uwzględniając indywidualne potrzeby każdego klienta przy pomocy najnowszej wersji programu KDMAX. Efekty naszych prac można zobaczyć w dziale POMIAR PROJEKTOWANIE I ZAMÓWIENIE.

Wykonujemy meble o dowolnych wymiarach i rozmiarach, zawsze mając na uwadze potrzeby i dobro klienta. Dokonujemy bezpłatnego pomiaru i wyceny na terenie Nowego Sącza.

Zawsze pracujemy dla Twojej  pełnej satysfakcji

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do soboty w godzinach od 8.00 - 18.00. Pracujemy dla Twojej pełnej satysfakcji.

W takcie pomiaru dysponujemy szeroką gamą wzorników, które ułatwiają dokonanie właściwego wyboru.

Jeśli masz jakieś pytania napisz maila, zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie KONTAKT.

Dlaczego warto nas wybrać...

1

Oferujemy doradztwo już na etapie planowania
Dla osób nie związanych z branżą meblową praktyczne zaplanowanie mebli kuchennych, szaf wnękowych wydawać się może rzeczą trudną. Dzięki naszemu doradztwu nie będzie to już problemem.

2

Stawiamy na jakość
Tworzymy meble wysokiej jakości i wytrzymałości. Proponujemy klientom rozwiązania jakościowo najlepsze w przedziale finansowym w którym chcą zamknąć inwestycję. Zachęcamy do inwestowania w jakość swoich mebli które zapewnią im dożywotnią sprawność i funkcjonalność

3

Szybko realizujemy zamówienia
Czas oczekiwania na zamówione meble staramy się ograniczyć do minimum. Niekiedy ze względów na procesy technologiczne wytwarzania półproduktów jesteśmy zmuszeni zwiększyć czas oczekiwania na meble. Należy przyjąć średni czas oczekiwania na meble kuchenne do ok.1 miesiąc, a na pozostałe to ok. 2-3 tygodni.

4

Udzielamy gwarancji na wszystkie produkty
Na wszystkie wyprodukowane przez nas meble udzielamy gwarancji. W przypadku powstania jakiegokolwiek problemu związanego z funkcjonowaniem naszych mebli jesteśmy do dyspozycji w każdym czasie. Służymy poradą, pomocą. W przypadku stwierdzenia wadliwości elementu natychmiast wymieniamy go na nowy.

Nasi partnerzy:

  • Firma PIX SHOP

    Firma PIX SHOP dostarcza naszej firmie fototapety które znajdują swoje zastosowanie na szafach przesuwnych....